Ми вже розповідали про нові функції LinkedIn у 2023 році. Сьогодні продовжуємо ділитись не менш цікавими оновленнями, які полегшать вашу роботу і допоможуть зробити профіль кращим.

11. Події LinkedIn.

Тепер ви можете проводити події прямо на платформі. Функція прямого ефіру LinkedIn із плануванням подій стане універсальним рішенням для ваших маркетингових потреб. Це означає, що ви можете не лише розміщувати рекламу та охоплювати потрібну аудиторію для своєї віртуальної події, але й організовувати зустрічі, онлайн-практикуми, семінари тощо.

12. Сповіщення про дописи.

Ця нова функція LinkedIn дозволяє вам повідомляти своїх співробітників, коли ви публікуєте важливе оновлення на сторінці вашої компанії. Лише ті члени LinkedIn, які вказали назву вашої компанії у своєму портфоліо досвіду роботи, отримають сповіщення.

13. Збережені публікації.

Якщо вам сподобався пост і ви хочете зберегти його, щоб прочитати або переглянути пізніше — ця функція для вас. Потрібно просто натиснути три крапки (…) у правому куті публікації, а потім натиснути опцію «Зберегти».

14. Фоторамки «Open to work» та «Hiring».

Ця функція не нова, однак збереже свою актуальність й у 2023. Так ви можете повідомити іншим користувачам LinkedIn, що шукаєте роботу або працівників. Ці теги додаються до вашого профілю як фоторамка та призначені для того, щоб привернути увагу людей, що переглядають ваш профіль.

15. AI Feedback для полегшення процесу найму.

Нервуєте перед співбесідою? Ця функція на базі штучного інтелекту дозволить вам перевірити свої відповіді на поширені запитання та згенерує поради щодо темпу, використання великої кількості слів-паразитів, уникнення професійних термінів тощо.

16. Темний режим LinkedIn.

В основному інтерфейс матиме білий текст на темному тлі, таким чином зменшуючи вплив синього світла, яке, як правило, напружує ваші очі.

17. Об’єднання облікових записів.

Перегляньте цей покроковий посібник, який покаже вам, як легко об’єднати облікові записи LinkedIn.

18. Анонімний перегляд.

Використання анонімного режиму в LinkedIn є надзвичайно корисним, якщо ви шукаєте конкурентів, оновлюєте свій профіль і не хочете, щоб люди його бачили, або ви шукаєте потенційних клієнтів і роботодавців.

19. Репости в LinkedIn.

Повторна публікація корисного вмісту — це чудовий спосіб розширити спільноту на LinkedIn. Ви можете використовувати репости, щоб почати обговорення цікавої теми, або як доповнення до тематик, про які ви вже писали.

20. Розсилки в LinkedIn.

Тепер ви можете створювати інформаційні бюлетені на LinkedIn для свого особистого профілю або для сторінки вашої компанії. Члени LinkedIn також можуть підписатися на вашу розсилку, що дозволить вам розширити свою аудиторію на платформі.

У цій статті ми розглянули оновлення LinkedIn, які дозволять полегшити використання платформи та покращити ваш профіль.

🌐 Детальніше про LinkedIn читайте на нашій сторінці.