В цій статті ми перерахували всі нові функції LinkedIn, якими ви можете користуватися, щоб досягти кращих результатів 💎

1. Історія обкладинки LinkedIn.

LinkedIn Cover Story дає вам 20 секунд вбудованого відео, щоб «персоналізувати ваше перше привітання», зацікавити аудиторію та охопити потрібних людей. Це ідеальний простір для того, щоб створити перше враження у менеджерів з найму, клієнтів чи підприємців.

2. Живі відео.

Тепер ви можете вести пряму трансляцію на LinkedIn зі своєї сторінки, профілю чи події. Однак потрібно відповідати певним вимогам, зокрема: принаймні 150 підписників або зв’язків, нещодавно надісланий оригінальний вміст у вашому профілі або на сторінці, а також минулий запис, який свідчить про те, що ви дотримувалися Політики професійної спільноти LinkedIn.

3. Режим LinkedIn Creator.
Ця нова функція LinkedIn заохочує більше людей творити на платформі. Коли ви перемикаєтеся в режим Creator, це дозволяє вам розширити охоплення та вплив на LinkedIn за допомогою інструментів, які допоможуть вам створювати контент і керувати базою аудиторії.

4. Опитування.
Якщо ви творець LinkedIn, ви можете використовувати цю функцію, щоб зрозуміти інтереси та проблеми вашої аудиторії. Будучи рекрутером — щоб отримати відгуки про свої продукти чи послуги, інформацію про тенденції ринку або визначити потреби вашої аудиторії. Подбайте про те, щоб ваше опитування було коротким, щоб забезпечити максимальне залучення до нього.

5. Реакції.
Тепер в LinkedIn доступні реакції на коментарі та публікації. Ви можете вибрати одну з 5 реакцій та в поєднанні з інтерактивним коментарем, спілкуватися з людьми у вашій мережі.

6. Вимова імен.
Ця нова функція LinkedIn дозволяє записувати та відображати вимову вашого імені у вашому профілі, допомагаючи користувачам з усього світу правильно вимовляти ваше ім’я.

7. Карусельні зображення.
Тепер ви можете поділитися каруселлю зображень у своїй публікації в LinkedIn за допомогою опції спільного доступу до документів. Це чудовий спосіб зацікавити вашу аудиторію та розповісти візуально про свою історію в одній публікації.

8. Відеозустрічі.
LinkedIn тепер дозволяє проводити відеозустрічі на платформі без потреби у сторонніх програмах. Це чудовий канал для зв’язку зі своєю аудиторією або співбесіди.

9. Редагування повідомлень.
Допустили незручну помилку при наборі, надсилаючи важливе повідомлення клієнту чи рекрутеру? Тепер LinkedIn дозволяє редагувати або видаляти вже надіслане повідомлення в розмові.

10. Вибрані публікації.
Додавання ваших найкращих робіт до розділу «Пропоновані» виділяє ваш профіль серед інших у вашій мережі, особливо для клієнтів і рекрутерів, які хочуть спілкуватися та працювати з цікавими кандидатами.

Професійна порада: відео на LinkedIn отримали найбільше залучення (60%) порівняно з іншими форматами вмісту, що вкотре доводить про перевагу над статичним контентом.